Díky darům mohly rodiny spolupracující se SAS Hodonín vyrazit na výlet
14. srpna 2020 Aktuality

Díky darům mohly rodiny spolupracující se SAS Hodonín vyrazit na výlet

Akce se zúčastnily rodiny s dětmi, které spolupracují se Sociálně aktivizačními službami pro rodiny s dětmi Hodonín. Díky finanční či materiální pomoci se naše služba snaží podobně laděné akce rodinám zprostředkovat 1x ročně v rámci podpory vzdělávání a rozvoje, smysluplně tráveného volného času a podpory společně tráveného času rodičů a dětí.

Děti a rodiče si tak mohli v lanovém centru vyzkoušet nejenom některé z atrakcí s různými balančními prvky, např. lanový park s vysokými překážkami pro starší děti, lanáček pro mladší děti a dětské hřiště, ale také práci ve skupině a týmovou podporu v náročných úsecích lanového parku s vysokými překážkami. Celý výlet zpříjemnila také možnost opékání špekáčků.

Reakce hlavně od dětí byly pozitivní. Užili si tak něco nového a nevšedního s možností překonat své počáteční strachy i obavy. Rodiče přiznali, že by dětem něco takového sami nemohli dopřát.

Jménem rodin a pracovnic služby děkujeme mnohokrát Nadaci Terezy Maxové dětema společnosti Munters Czech s.r.o. za možnost zorganizovat příjemný den pro rodiny.

Autoři: Kadlčíková Ivona, Dis. / Bc. Pavla Křížová

NTMd_logo_tn_maxwh900x600_1255091149Munters_2